Własny dom to idealne rodzinne zacisze, które jednocześnie może być także komfortowym miejscem do pracy oraz nauki, a sprzyjać temu będzie wybór projektu z gabinetem na parterze. Przestrzeń dodatkowego pokoju można przeznaczyć nie tylko na wygodne domowe biuro, ale także w zależności od potrzeb rodziny, można w nim zaaranżować gościnną sypialnię lub strefę zabaw dla dzieci. Inwestorzy często decydują się wybór projektu z gabinetem, chcąc posiadać w swoim wymarzonym domu pomieszczenie, którego przeznaczenie będzie można swobodnie dostosować do bieżących potrzeb.

Odpowiedzią na takie oczekiwania Inwestorów są gotowe projekty domów ARCHON+, pośród których dostępne są różnorodne propozycje z dodatkowym pokojem na dolnej kondygnacji. Zobaczmy trzy projekty z gabinetem na parterze, będące idealnym wyborem dla tych, którzy pracują zdalnie, spędzają dużo czasu na samorozwoju lub nauce, albo po prostu chcą mieć dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego.

Dom w wisteriach 8 E (OZE)”

Ten jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym jest interesującym połączeniem funkcjonalności i nowoczesnego designu, które jednocześnie idą w parze z energooszczędnymi rozwiązaniami. W standardzie projektu przewidziano zastosowanie wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz pompę ciepła jako źródło ogrzewania. W ramach strefy dziennej na parterze zaprojektowano słoneczny salon z przesuwnym wyjściem na taras i reprezentacyjną jadalnię z dużym stołem przy wysokim, narożnym przeszkleniu. W jej bezpośrednim sąsiedztwie mieści się kuchnia z wyspą i pojemną zabudową. Atutem prezentowanego projektu jest usytuowany w głębi parteru gabinet, będący atrakcyjną przestrzenią z widokiem na zieleń ogrodu. Mieszkańcy mają możliwość zaaranżować tutaj zaciszne biuro, jest w nim miejsce na biurko, sofę i wysoki regał na książki, dzięki czemu można go wykorzystać również jako domową bibliotekę. Gabinet w „Domu w wisteriach 8 E (OZE)” stanowi idealne rozwiązanie dla osób pracujących zdalnie. Odpowiedni wystrój przestrzeni sprawi, że będzie ona również odpowiednim tłem dla wirtualnych konferencji firmowych. W zależności od potrzeb konkretnej rodziny pokój ten świetnie sprawdzi się także jako strefa dla gości, którzy w pobliżu mają również do dyspozycji łazienkę. Pozostałe pokoje mieszczą się na poddaszu, które stanowi część prywatną domu. Współtworzą ją trzy sypialnie, w tym jedna z indywidualną garderobą oraz łazienka.

Dom w balsamowcach 2”

Bardzo funkcjonalny jest także gabinet w “Domu w balsamowcach 2”, który starannie wkomponowano w układ pomieszczeń strefy parteru. Pokój posiada połączenie z tarasem i ogrodem, a szerokie przeszklenie zapewnia doskonałe doświetlenie jego przestrzeni. Taka lokalizacja pozwala też zrobić sobie krótką przerwę między pracą, nauką i odetchnąć parę chwil na świeżym powietrzem. Uroku temu pomieszczeniu dodaje starannie zaprojektowana strefa relaksu z przestronnym tarasem pod nowoczesną pergolą, która podnosi walory wizualne bryłyARCHON+ i podkreśla jej charakter. Na tarasie można urządzić letnią jadalnię i część wypoczynkową do relaksu w promieniach słońca. Na parterze domu znajduje się komfortowy salon, centralnie zlokalizowana jadalnia oraz kuchnia z narożnym oknem. Prywatna strefa poddasza w prezentowanym projekcie to trzy wygodne i pięknie doświetlone sypialnie, w pełni wyposażona łazienka, pralnia oraz strych, którego przestrzeń można zaaranżować według indywidualnych potrzeb.

Dom w nefrisach (G2)

Kolejną propozycją projektu domu ARCHON+, w którym bogaty program użytkowy uzupełnia gabinet na parterze, jest „Dom w nefrisach (G2)”. Mieszkańcy mają tutaj wiele udogodnień, które czynią wnętrze szczególnie funkcjonalnym i wygodnym dla rodzin. Gabinet usytuowany w części ogrodowej parteru posiada dodatkowy atut, jakim jest bezpośrednia komunikacja ze strefą wypoczynku na świeżym powietrzu. Pokój jest obszerny, jest tutaj miejsce na wygodne biurko w pobliżu przeszklenia, z łatwością można także umieścić kanapę, która pozwoli, by pokój ten mógł jednocześnie spełniać funkcję pokoju gościnnego. Sprzyja temu także bliskie sąsiedztwo łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową. Atutem prezentowanego projektu jest również przestronna strefa dzienna z przesuwnymi przeszkleniami w salonie i jadalni, ustawna kuchnia, której program uzupełnia spiżarnia oraz nowocześnie zaaranżowany taras z pergolą. W ramach poddasza mieszczą się trzy sypialnie, łazienka, garderoba oraz pralnia. Warto wspomnieć także o obszernym garażu na dwa samochody.

Więcej informacji na temat zaprezentowanych projektów można znaleźć na stronie www.archon.pl.

Artykuł sponsorowany